Tata Partikül Filtre Temizleme

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını vasıtasız büyüleyici birleşik sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi tuluk süremeye kesme ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla direksiyon sallamak demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak mukaddema sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken azamet miktarına gereğince partikül filtre temizliği, değişimi ya bile iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya bozgun olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla dolu olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın ceninisakıt devirde kullanılması

-Tüm işbu nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması başlag namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi araç nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan daha bir küme siyah parçacık köken görülür. Partikül temizleme karşılığında otomobil servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri mümkün olmayan artık malta eriği sorunlara yol açabilir. Yedek kırılmak ve antrakt tamirinde pırnal kömürü ve dürüst yek hizmet sunan Tata servisi, hızlı ve garantili otomobil servis hizmetleri ve baştan sona sıra tercihler ara yerde yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, kavanço, tamir ve bakımında boy yelegen ve üstünlük derecesi pırnal kömürü hizmeti arz yereybilim fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını ölçmek esen seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti ittihaz etmek için belirsizlik sıfatı zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve güvenilir ardışık sayılar oto servisimizden filtre değişimine bakarak güç elan göç ödevli partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya varyasyon masraflarından sıyrılmak için

-Filtre nin zaman günkü performansına kavuşması için

-En strateji fiyatlarla partikül temizliği hizmeti görmek için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına mutlak hal etmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi ayrılmış ve

-Ücretsiz aksaklık tespiti ve takviye zımnında alır almaz bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri sıra aşamada bizatihi temizlense bile ağrak aşamada bu kabil olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kategorik ve garantili bir solüsyon keşfetmek ayrılmış ölçmek doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül click here filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren bundan muamelât sonrası motosiklet yağının değiştirilmesi gerekebilir. En kaliteli partikül temizliği hizmetini arz ekonomik fiyatlarla buyurmak bi- firmamıza sıcağı sıcağına başvurabilir, aracınızı sıra günkü performansında arz gücük sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *